Vajzat e mbështesin TrumpinIvanka dhe Tiffany Trump janë parë teksa kanë ardhur bashkërisht për të mbështetur babanë e tyre në vizitën zyrtare në Cleveland.

Tiffany (24) dhe Ivanka (36) janë parë sot në Aeroportin ndërkombëtar Cleveland Hopkins së bashku me Donald Trump.

Ivanka është parë duke lënë shtëpinë e saj në Uashington, duke bartur një xhaketë në vlerë 1,780 dollarë të firmës Khaite.

Derisa ajo shihet shpesh në publik, Ivanka qëndron larg syrit të mediave për më shumë se një javë.

Të dy ato i japin mbështetje të fuqishme presidentit Donald Trump, pavarësisht akuzave në publik nga një aktore e filmave pornografike se ka pasur një aferë me shefin e shtetit amerikan, para se ai të kandidojë në zgjedhjet presidenciale.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Njëqind e një ftesa për të jetuar

(Shënime për vëllimin poetik “In Love, Njëqind e Një poezi dashurie” të...
Read More