Valbona, perla e Shqipërisë së Veriut

Në verë pjesa më e madhe e shqiptarëve dhe jo vetëm preferojnë pushimet në bregdet, por nuk duhet harruar se Shqipëria ofron edhe lloje të tjera turizmi.

Valbona 1

Picture 1 of 14

Një prej tyre është edhe ai malor, ose të themi natyror, peshën më të madhe të të cilit e ze veriu i Shqipërisë.

Mes shumë destinacioneve piktoreske, këtë herë ju sjellim disa fotografi nga lugina e Valbonës në Tropojë, një perlë e vërtetë e natyrës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fshati më i shëndetshëm në botë – ja sekreti i jetëgjatësisë!

Fshati Poppin në Italinë Jugore, po del të jetë i pari me...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.