Valbona Selimllari mban premtimin, kërcen vallen e Tropojës

Ajo na kishte premtuar të gjithëve se në finalen e madhe të “Dance With Me” do të kërcente vallen e Tropojës dhe ja ku e mbajti fjalën.

Valbona Selimllari, e veshur me kostumin tradicional dhe e shoqëruar nga balerinët profesionistë të Tv Klan ka interpretuar plot nur dhe elegancë vallen e Tropojës.

Selimllari ka qenë një kërcimtare e vërtetë dhe ka marrë duartrokitjet e shumta të publikut.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bebe Rexha mbështet Ritën e Duan: Jam krenare që jam shqiptare!

Shqiptarët kudo që janë, në mesin e shumë yjeve me të cilët...
Read More