Vëllai nxjerr fotografitë, ja si dukej Alketa Vejsiu e vogël…

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Por ajo është kujdesur gjithnjë që të jetë shumë e rezervuar përsa i përket famlijes seë saj dhe i shfaq ata rrallëherë në postime në rrjete sociale për të mos thënë fare.

Por pavarësisht kësaj ajo e ka treguar gjtihnjë se është shumë familjare dhe se familja vjen e para.

Por Alketa ka një vëlla të vetëm i cili quhet Endri.

Ndryshe nga motra e tij ai publikon shpesh foto krah saj dhe fëmijëve të Alketës.

Në një nga fotografitë e fëmijërisë që ai ka hedhur ka dalë bashkë me aLketën që duket një fëmijë shumë i bukur.305227305228305229305230305231

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kush ishte Devi Kasmi, dyshimet për një vrasje të bujshme dhe për atentatin ndaj Konjarit

  Një ditë pas atentatit në Tiranë me vrasjen e 41-vjeçarit Devi...
Read More