Veprime të turpshme me nxënësen 14-vjeçare, arrestohet mësuesi në Tiranëprangaaa

Mësuesi i një shkolle 9-vjeçare në Tiranë, është arrestuar nga Policia, pasi ka kryer veprime të turpshme me një nxënëse 14-vjeçe. Për më tepër, veprimet e tij kanë qënë të përsëritura.

Policia e Tiranës njoftoi sot se “më datë 9.05.2017, u arrestua shtetasi Hasan M., 64 vjeç, banues në Tiranë, mësues në një shkollë 9 vjeçare në Tiranë, sepse në mënyrë të përsëritur, në ambientet e shkollës, ka kryer veprime te turpshme me një nxënëse 14 vjeçe. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprën penale parashikuar nga Neni 108 i Kodit Penal.”

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

SHBA dhe Koreja Jugore fillojnë ushtrimet ushtarake

Shtetet e Bashkuara dhe Koreja Jugore i kanë filluar ushtrimet e përbashkëta...
Read More