Verë e nxehtë! Supermodelja pozon topless në pishinë

Ajo nuk heziton kurrë që të ekspozojë format e saj perfekte.

Dhe Emily Ratajkowski këtë herë ka pozuar topless në pishinë ndërsa shijon pushimet në Los Angeles. E veshur me bikini modelja dhe aktorja ka ruajtur modestinë duke mbuluar gjoksin e saj me duar ndërsa shijon rrezet e diellit.

3-1

Picture 1 of 3

Shkruar Nga
More from Revista User

Qeverisja e Trump, Steinmeier: Gjermania duhet të përgatitet për kohëra të trazuara

Gjermania duhet patjetër ta përgatisë veten për kohëra të turbullta nën udhëheqjen...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.