Verë e nxehtë! Supermodelja pozon topless në pishinë

Ajo nuk heziton kurrë që të ekspozojë format e saj perfekte.

Dhe Emily Ratajkowski këtë herë ka pozuar topless në pishinë ndërsa shijon pushimet në Los Angeles. E veshur me bikini modelja dhe aktorja ka ruajtur modestinë duke mbuluar gjoksin e saj me duar ndërsa shijon rrezet e diellit.

3-1

Picture 1 of 3

Shkruar Nga
More from Revista User

Sherr për parkimin, 44 vjeçari plagos me thikë 3 punonjës të parkingjeve

Një 44-vjeçar ka plagosur me thikë 3 punonjës të kompanisë “TIS Park...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *