Vesa Luma tregon projektin e radhës në muzikë!Ndonëse prej disa muajsh çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta jetojnë në Zelandën e Re, duket se ata nuk kanë hequr dorë nga muzika.

1-1

Picture 1 of 2

Këtë fakt e ka bërë të ditur Vesa përmes një postimi në rrjete sociale ku shkrua: “Jam shumë e lumtur që kam mundësi të ndajë eksperiencën time në muzikë dhe këngë në Zelandën e Re”,-përfundon Vesa. Me çiftin e njohur në Zelandën e Re është edhe vogëlushi i tyre Lian.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shkatërrohen objekte dhe shkulen pemët nga era e fortë në Zvërnec

Një erë e fuqishme ka përfshirë gjatë orëve të vona të natës...
Read More