Veshur me të kuqe VIP-at urojnë për festat e fundvitit

Atmosfera festive nuk është ndjerë vetëm në shtëpitë e çdo shqiptari të zakonshëm , por jehona e saj është ndjerë edhe në rrjetet sociale.

8-1

Picture 1 of 10

VIP-at kanë bërë urimet e tyre të rastit për festën dhe për fansat e tyre.

Kudo mbizotëron ngjyra e kuqe dhe nuk mungojnë detaje veshjet si babagjysh apo edhe kapuçi tradicional.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëna e 14-vjeçares tregon si e zbuloi skandalin: Çfarë i shkruante mësuesi vajzës sime

Nëna e 14­-vjeçares që dyshohet se është ngacmuar seksualisht nga mësuesi i...
Read More