Vicky mahnit plazhin

Ajo njihet për format e saj seksi trupore, të cilat nuk heziton asnjëherë t’i shfaqë.

Dhe Vicky Pattison e ka dëshmuar edhe njëherë se është e mahnitshme, teksa është shfaqur në pushime romantike me të dashurin e saj John Noble në Mallorca.

Vicky Pattison 1

Picture 1 of 20

E veshur në bikini të zeza, ylli I Geordie Shore ka marrë gjithë vëmendjen në plazh.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tillerson: Shpenzimet e Departamentit të Shtetit, të paqëndrueshme

Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson, tha se niveli i shpenzimeve në...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.