Victoria Beckham në krizë financiare, kompania e saj në prag falimentimi

Sipas ‘’Daily mail’’ Victoria Beckham vazhdon të ketë probleme financiare me linjën e saj të aksesorëve dhe veshjeve dh duket se kriza po thellohet edhe më tej.

Victoria Beckham 1

Picture 1 of 2

Kështu në kuadër të pasqyrave të saj fiananciare ajo është detyruar që të ndërmarr disa masa ekstreme , ku ka reduktuar stafin me 180 veta. Gazeta thotë se ajo mund të detyrohet ta mbyll fare firmën.

Në ndryshim me Victoria-n, bashkëshorti i saj David Beckham i ka rritur fitimet në kompaninë e tij, ku vitin e kaluar fitimi shkonte 2 milionë paund në vit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjërat që duhet t’i bëni në të 20-tat për t’mos u penduar më vonë

Në një “mbledhi” të fundit në Reddit, njerëzit u bënë bashkë për...
Read More