Victoria Beckham pozon thuajse nudoAjo ka perandorinë e saj të modës dhe Victoria Beckham ka provuar gjithashtu se vijon të jetë një modele perfekte teksa ka pozuar për një set fotografik tepër seksi për revistën “Vogue” në Spanjë.

7-1

Picture 1 of 7

Fotoja e 43-vjeçares Beckham ka qenë në kopertinën e revistës prestigjoze, teksa dallohet e veshur vetëm me një bodysuit ngjyrë mishi.

Në fotot e tjera ajo ka shfaqur linjat e saj, duke treguar edhe njëherë se pavarësisht moshës e viteve të largëta kur ajo cilësohej si diva e modës, ajo mbetet pa dyshim një prej femrave më të bukura të botës.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ngacmoi seksualisht vajzën e tij të mitur, 6 vite burg babait nga Korça

Gjykata e Korçës ka dënuar me 6 vite burg një 36-vjeçar, i...
Read More