Video/ 13-vjeçarja lë jurinë pa fjalë me performancën e saj

Një vajzë ka siguruar vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, pas performancës së saj që mahniti jurinë.

Courtney Hadwin, 13 vjeçe, habiti jurinë të martën mbrëma me këngën e Otis Redding, Hard to Handle.

Performanca e saj mahnitëse në skenë bëri jurinë ta shtypte butonin e artë dhe kështu ajo të mbetet në garë për të fituar çmimin prej 1 milion dollarësh.

Adoleshentja që është një muzikante shumë e talentuar, bëri bujë të madhe edhe nëpër rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihni performancën e saj:

Shkruar Nga
More from Redaksia

PD-LSI braktisin Këshillin Bashkiak: Vendime kriminale për Teatrin Kombëtar dhe ndërtimet te Parku Rinia

  Këshilli Bashkiak i Tiranës pritet të miratojë sot një sërë vendimesh...
Read More