Video: Bëhet e gjallë Elvana Gjata, reagim i veçantëPas ngjarjes së bujshme që ndodhi në zonën e ish-bllokur ku mbeti një i vrarë dhe dy të plagosur, këngëtarja Elvana Gjata u përfol si një nga shkaqet e mundshme të konfliktit

Gjithsesi ajo nuk u shpreh për këtë ngjarje dhe madje u largua jashtë vendit.

Tashmë ajo është shpallur në kërkim nga organet ligjzbatuese shqiptare. Por sot ajo ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’u bërë ‘e gjallë’.

Pak më parë në YouTube është publikuar projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Poo Bear me titullin Shade.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Beren Saat, Rikthimi në rrjetet sociale i “Sulltaneshës Kosem”

  Aktorja turke, Beren Saat, është rikthyer këtë fundjavë pas një mungese...
Read More