Video: Ia lyen tamponin të dashurës me spec djegës dhe filmon reagiminbrad holmesAi njihet për rrengjet e tij mizore, kryesisht ndaj të dashurës.

Por këtë herë, Brad Holmes duket se shkoi shumë larg.

Ai ia leu të dashurës së tij tamponin me një spec djegës.

Më pas filmoi reagimin.

E shkreta Jen, pasi vendos tamponin shkon tek gjyshja duke i thënë: “Nënë, vagina më ka marrë flakë”.

Më pas Brad e filmon teksa ajo i hedh ujë vaginës.

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Rrëfimi i të birit: Naim Frashëri, Hamleti që nuk iu dorëzua regjimit

Në një rrëfim ekskluziv, të rrallë aktori Anil Frashëri flet për babain...
Read More