Video: Ja se si ekzekutohej spiuni anti-komunist në vitin 1959ekzekutimiMarrëdhëniet e SHBA me Kubën po shkojnë drejt normalizimit.

Megjithatë do të duhet një rrugë e gjatë derisa Kuba të ndryshojë plotësisht.

Kjo video është hedhur së fundmi në LiveLeak dhe tregon se si ekzekutohet një spiun anti-komunist.

Ai ishte kapur në kryeqytetin Havanë dhe më pas u ekzekutua nga një skuadër pushkatimi.

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Filma me spiunazh: Përgjues në zyrën e ministrit Tahiri, prokuroria nis hetimet

Ministri i Brendshëm ka gjetur në zyrën e tij një pajisje përgjuese...
Read More