Video: Natë e frikshme në Tiranë, ja ç’ndodhi në orën 3 pasmesnate

Bubullima, vetëtima dhe rrufe të shumta.

Për më shumë se 30 minuta Tirana është përfshirë nga një situatë e pazakontë.

Rreth orës 03:00 pas mesnate kryeqyteti dhe rrethinat janë përfshirë në një situatë apokaliptike.

Qindra shkarkime elektrike kanë shqetësuar banorët, ndërsa reshjet e shiut nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës.

Për më shumë, shikoni videot:

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

A do t’i djegin mandatet deputetët e Partisë Demokratike? Basha flet për tre skenarë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur zgjedhjen e Kryeprokurores së...
Read More