KMR

Video: Një ‘kamikaz’ në kahun e kundërt shkakton aksident tragjik


               Publikuar në : 14:16 - 16/10/18 |
mapo.al

Një aksident i rëndë u shënua në Britaninë e Madhe, pasi një makinë me targa të huaja u përplas me dy makina.


Makina Subaru Forester u fut në kahun e kundër të lëvizjes, duke terrorizuar shoferët.

Pasi lëvizi për disa kilometra, makina u përplas me një Ford Mondeo dhe një Ford Focus. Nga aksidenti humbi jetën shoferi i makinës Subaru dhe një pasagjer, të dy rreth 80 vjeç.

I vdekur mbeti edhe drejtuesi i mjetit Ford Mondeo.

Makina ‘kamikaze’ tërhiqte nga pas edhe një karavan.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas