Video/ Presidenti Macron siç nuk e keni parë… xhiro me biçikletë me kryeministrin danez

Kur bëhet fjalë kryeministra dhe politikanë, në mendje në shkojnë makinat e tyre luksoze.

Por kjo nuk ndodh në të gjitha vendet e botës.

Presidenti i Francës Emmanuel Macron zhvilloi një vizitë në Danimarkë dhe bashkë me kryeministrin danez Lars Løkke Rasmussen, udhëtimi nëpër Kopenhagë është bërë me biçikleta.

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Dr. Belina Budini, drejtuesja e Departamentit të Komunikimit në UET: Të gjithë kanë nevojë për shërbime të PR-it

    Dr. Belina Budini është drejtuese e Departamentit të Komunikimit që...
Read More