Video: Prezantuesja e motit detyrohet të veshë një triko livevideoRrjetet sociale në SHBA u mbushën me kritika dhe vlerësime për një stacion televiziv nga Kalifornia.

Shkak u bë fakti se ata i dhanë prezantueses së motit një triko për t’u mbuluar, gjatë kohës që ishte live në transmetim.

Liberte Chan po prezantonte motit, kur i dhanë trikon.

“Pse po ma jepni? Për shkak se është ftohtë? Tani dukem si bibliotekare,” tha ajo.

Një zë mashkulli sqaron: “Kemi marrë shumë ankesa me email”.

Disa komentues e vlerësojnë këtë veprim, të tjerë thonë se është seksizëm.

Sipas tyre, nëse mbulohen femrat live në TV në SHBA, kushedi çfarë mund të ndodhë në vende të tjera.

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

E megjithatë, Lulzim Basha ka tri merita thelbësore

Nga Ervis Iljazaj Përtej faktit se në këto zgjedhje Lulzim Basha merr...
Read More