Video: Rama e nis ditën me pamje nga një rrugë e re panoramikeKryeministri Edi Rama e nisi të enjten duke postuar një video nga një rrugë e re.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje panoramike nga rruga e re Cërrik – Belsh – Kuçovë që çel një kapitull të ri për ekonominë e të gjithë kësaj zonë fantastike me potenciale të jashtëzakonshme për zhvillimin e bujqësisë dhe turizmit, ju uroj një ditë të mbarë,” shkruan Rama.

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Gjenitë e teknologjisë nuk i lejojnë fëmijët e tyre që të kenë smartfonë. Ja pse!

Nga Jenny McCartney, Spectator Nxënësit janë kthyer në klasa dhe prindërit më...
Read More