Video: “Të lutem mos më lër”, ngjitet pas këmbës së të dashurësmanKy është momenti i çuditshëm kur një burrë u filmua teksa ngjitej dëshpërueshëm pas këmbës së të dashurës, e cila kishte vendosur ta linte.

Video është bërë virale.

“Të lutem mos më lër,” i lutet ai.

Ndërkohë ajo i përgjigjet: “Më lër të largohem, kjo është e turpshme. Nuk mund të jemi më bashkë, është e pamundur”.

Video është bërë në Kinë.

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Hahn: Demokracia nuk frenohet nga bojkoti, zgjedhjet do të mbahen

Nga Nevila Perndoj Komisioneri Europian për Politika Europiane të Fqinjësisë dhe Zgjerimit,...
Read More