Vijnë në jetë binjakët e Beyonce dhe Jay Z

bey

Beyonce dhe Jay Z i kanë dhënë mirëseardhjen binjakëve të tyre, por data e lindjes dhe gjinia e foshnjeve nuk dihen ende.

Beyonce ka njoftuar se ishte shtatëzanë me anë të një foto në Instagtam në muajin shkurt. Çifti tashmë ka edhe një vajzë Ivy Blue e cila është 5 vjeç.

Lajmi është konfirmuar nga revista People por nuk ka pasur një konfirmim nga ana e dy këngëtarëve të lindjes së foshjeve të tyre.

Shkruar Nga
More from Revista User

Irina Shayk drejt martesës…

Ndërkohë që Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë një ndër çiftet më...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.