Vijnë në jetë binjakët e Beyonce dhe Jay Z

bey

Beyonce dhe Jay Z i kanë dhënë mirëseardhjen binjakëve të tyre, por data e lindjes dhe gjinia e foshnjeve nuk dihen ende.

Beyonce ka njoftuar se ishte shtatëzanë me anë të një foto në Instagtam në muajin shkurt. Çifti tashmë ka edhe një vajzë Ivy Blue e cila është 5 vjeç.

Lajmi është konfirmuar nga revista People por nuk ka pasur një konfirmim nga ana e dy këngëtarëve të lindjes së foshjeve të tyre.

Shkruar Nga
More from Revista User

324 kg drogë e kapur në Vlorë, arrestohet 54 –vjeçari i shpallur në kërkim

Policia ka vënë në pranga një 54 –vjeçar të shpallur në kërkim...
Read More