Vila luksoze ku Ermali dhe Ami do të jetojnë së shpejti

1910773

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska së shpejti do të zhvendosen të jetojnë në një nga zonat më të bukura e luksoze të Tiranës. Vetë Ami gjatë një interviste në një emision televiz nuk e fshehu që sëbashku me familjen do të jetojë në një vilë superluksoze.

Madje ajo e quajti “shpërblim i një pune shumë të madhe të bërë për vite të tëra”
Ami tha se nuk është turp të jetosh në një vend luksoz për të cilin ke punuar fort.

 

Shkruar Nga
More from Revista User

Nga Totò Riina, tek Al Capone e John Gotty: Kumbarët e famshëm të mafias

Kanë qenë të shumtë bosët që, ashtu si Salvatore Riina, kanë krijuar...
Read More