Vjen balada e pritur nga Sefë Duraj, quhet “Mesazhi”

“Ky mesazh paska mbet zemrën me ma vra, dora jote kur mka shkru sonte du me tpa”.

Këto janë vetëm disa nga vargjet e këngës më të re, një super baladë kënduar nga Sefë Duraj. Kënga ka ardhur me një klip të thjeshtë e të bukur realizuar nga Flamur Thaqi, ndërsa për vargjet e këngës është kujdesur Fatmir Muja, e muzika punuar nga Prygo e orkestrim nga Prygo (Royl Music Group).

Është vërtetë një baladë e ndjerë dhe kush tjetër më bukur se këngëtari Sefë Durajn mund të këndonte këtë këngë që mban titullin “Mesazhi”, e mësojmë se për styling është kujdesur Dona Matoshi e për Hair&Make Up Studio Elegance. Ia vlen ta dëgjoni këtë këngë dh e ta shihni klipin në kanalin e vetë artistit në Youtube.

Shkruar Nga
More from Revista User

Plasin arrestimet në Tiranë, brenda natës 6 persona vihen në pranga vetëm nga rrugorët

Vetëm brenda natës policia e kryeqytetit ka vendosur gjashtë persona në pranga....
Read More