Vjen puthja e parë mes Selena Gomezit dhe Justin BieberitDuket se çifti është lindur për të qenë gjithmonë së bashku.

Selena Gomez 1

Picture 1 of 3

Selena Gomez për një kohë ishte në lidhje me reperin amerikan, The Weeknd, i cili po mundohet t’i rikthehet romancës me modelen palestineze, Bella Hadid.

Por, ditë më parë Justin Bieber ka arritur t’ia rrëmbejë sërish zemrën Gomezit pas një viti ndërprerje të dashurisë.

Madje, çifti janë kapur duke u puthur gjatë një ndeshje hokeji në qytetin e Los Angelesit të SHBA-së.

Në fakt, Bieber është adhuruese i madh i lojës së hokejit dhe kohë pas kohe edhe luan me miqtë dhe këtë e ndjek për së afërmi edhe Gomez.

Kujtojmë se javë më parë bukuroshja amerikane kishte zbuluar se një mikeshë i ka shpëtuar jetën duke i dhuruar njërën prej dy veshkave.

Ndryshe, këngëtarët tashmë janë duke punuar edhe në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikojnë gjatë muajve në vijim.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Drogë e pistoleta false në shtëpi, dënohet me 4 vjet e 6 muaj burg shqiptari, 3 vjet për italianin

Në janar ishin arrestuar nga karabinierët pasi ishin kapur në një apartament...
Read More