Vlorë, dy Audi A7 shkrumbohen gjatë natës

Një shpërthim ka ndodhur gjatë natës në një automjet brenda në oborrin e një banese në Vlorë.

Lënda eksplozive i është vendosur një automjeti tip Audi A7. Shpërthimi dëmtoi këtë mjet dhe dy të tjera që ishin parkuar pranë tij.

Gjithashtu, po gjatë natës, në fshatin Bishan të Novoselës, një tjetër Audi A7 është djegur plotësisht. Policia po heton për të zbardhur të dyja këto ngjarje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua, këngëtarja më e re me 1 miliardë klikime në “YouTube”

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, është bërë artistja më e...
Read More