Vlorë/ Gjendet një kufomë e dekompozuar në detkufome

Një kufomë e dekompozuar është gjetur mëngjesin e sotëm në Zvërnec të Vlorës.

Kufoma e paidentifikuar u gjet e mbuluar me rërë dhe është e seksit mashkull.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të identifikuar kufomën dhe për të zbardhur ngjarjen.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vettingu në polici, shtyhet data për dorëzimin e formularëve

Pas debatit se data 5 maj, rrezikon punjonjësit e policisë së shtetit...
Read More