Vlorë/ Gjendet një kufomë e dekompozuar në det

kufome

Një kufomë e dekompozuar është gjetur mëngjesin e sotëm në Zvërnec të Vlorës.

Kufoma e paidentifikuar u gjet e mbuluar me rërë dhe është e seksit mashkull.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të identifikuar kufomën dhe për të zbardhur ngjarjen.

Shkruar Nga
More from Revista User

Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi është parë shumë në formë kohën...
Read More