Vlorë, pranga të kërkuarit; 40-vjeçari akuzohet për plagosje

Në kuadër të operacioneve për kapjen e personave në kërkim, uniformat blu të qytetit të Vlorës kanë arrestuar në orët e fundit një shtetas të akuzuar për plagosje.

Në pranga ka rënë 40-vjeçari Thanas Myrto, i akuzuar për plagosje me dashje dhe i dënuar në mungesë nga Gjykata e Vlorës.

Pas arrestimit të tij, materialet hetimore i kanë kaluar Prokurorisë së rrethit të Vlorës, për procedim të mëtejshëm.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kylie Jenner kopjon Kimin, ja ndryshimi drastik që ka bërë

Familja Kardashian janë shumë të përfolur në titujt rozë. [ngg_images source="galleries" container_ids="1348"...
Read More