Vlorë: Zbulohen 20 parcela me hashash nga helikopteri i policisë

Rreth 20 parcela me hashash janë evidentuar nga policia e Vlorës në fshatrat e zonës së lumit të Vlorës.

Policia e qytetit bregdetar ka konstatuar parcelat pas patrullimit me helikopter në fshatrat e thellë të Lapardhasë, Kuçit, Gjormit dhe Treblovës.

Aktualisht, sipas të dhënave të para, forcat policore janë duke punuar në terren për gjetjen e tyre dhe asgjësimin.

Hetimet vijojnë për zbulimin edhe të personave përgjegjës.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

15 frutat dhe perimet e dimrit, forcojnë imunitetin, pastrojnë organizmin

Frutat dhe perimet e dimrit janë të pasur në beta-Carotene, prandaj ato...
Read More