Vodhi pajisjet elektronike të lokalit gjatë natës, arrestohet 40-vjeçari

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Policia e Lushnjes arrestoi një 40 vjeçar me akuzën e vjedhjes. Bledar Biba, banues në Lushnje, dyshohet se ka vjedhur gjatë natës një lokal në lagjen “Xhevdet Nepravishta.

Biznesi mësohet se është në pronësi të shtetasit A.M, 29 vjeç, banues në Lushnje.

Policia sekuestroi në cilësinë e provës materiale 4 televizorë dhe 2 njësi kompjuterash.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Vjedhje”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bashkia e Tiranës jep informacion për situatën në Tiranë

Nisur nga situata e krijuar për shkak të intensitetit shumë të lartë...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.