Vodhi pajisjet elektronike të lokalit gjatë natës, arrestohet 40-vjeçariSAMSUNG CAMERA PICTURES

Policia e Lushnjes arrestoi një 40 vjeçar me akuzën e vjedhjes. Bledar Biba, banues në Lushnje, dyshohet se ka vjedhur gjatë natës një lokal në lagjen “Xhevdet Nepravishta.

Biznesi mësohet se është në pronësi të shtetasit A.M, 29 vjeç, banues në Lushnje.

Policia sekuestroi në cilësinë e provës materiale 4 televizorë dhe 2 njësi kompjuterash.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Vjedhje”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Marijuana shqiptare vazhdon të trafikohet drejt Italisë

Të dhënat e publikuara nga Drejtoria Qëndrore për Shërbimet e Antidrogës në...
Read More