Vrasja e Devi Kasmit, Gjykata jep vendimin për Mario Meshinin

Gjykata e Apelit ka dhënë vendimin për Mario Meshinin.

25-vjeçari u la në burg, si bashkëpuntor në vrasjen e Devi Kasmit.

Mbrëmjen e 29 janarit, Devi Kasmit ju bë atentta sapo doli nga pallati.

41-vjeçari u vra në rrugën “Kongresi i Manastirit”, nga dy persona me motor.

Në vendngjarje u gjetën edhe dy pistoleta.

Armët e zjarrit i përkisnin viktimës, të cilat i mbante gjithmonë me vete pasi ruhej për shkak të konflikteve ku ka qenë i përfshirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

DETAJET/ Portofol me mijëra euro dhe një pistoletë, çfarë gjeti policia në “Audin” e Ervin Dalipajt

Një ditë pas ekzekutimit të ish-shefit të Krimeve të Tiranës Ervin Dalipaj...
Read More