Vrasje në Durrës, humbet jetën pronari i picerisëpolicia-vrasja-durres

Një konflikt mes disa personave në Durrës ka përfunduar me vdekjen e një personi.

Sipas informacioneve paraprake, ka humbur jetën pronari i një picerie. Ky i fundit u qëllua me thikë nga tre persona.

Autorët u konfliktuan me pronarin e picerisë për pagesën e qirasë. Pas vrasjes, ata u arratisën por u kapën nga policia brenda disa minutave.

Viktima është Agim Arapi rreth 60 vjeç. Mësohet se tre autorët banojnë në të njëjtin pallat ku ndodhet dhe piceria. Policia ka nsiur hetimet për të zbardhur plotësisht këtë ngjarje.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Policia: Mbi 50 persona dhe Basha me urgjencë në spital pas mitingut të PD, me ënjtje e djegie në sy

Policia e Tiranës ka dhënë detaje mbi ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e...
Read More