Vrasje në Durrës, humbet jetën pronari i picerisëpolicia-vrasja-durres

Një konflikt mes disa personave në Durrës ka përfunduar me vdekjen e një personi.

Sipas informacioneve paraprake, ka humbur jetën pronari i një picerie. Ky i fundit u qëllua me thikë nga tre persona.

Autorët u konfliktuan me pronarin e picerisë për pagesën e qirasë. Pas vrasjes, ata u arratisën por u kapën nga policia brenda disa minutave.

Viktima është Agim Arapi rreth 60 vjeç. Mësohet se tre autorët banojnë në të njëjtin pallat ku ndodhet dhe piceria. Policia ka nsiur hetimet për të zbardhur plotësisht këtë ngjarje.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Problemet financiare, shkaktari kryesor i divorceve

Paraja siç duket është shkaktari kryesor i ndarjes së çifteve të martuara....
Read More