Xhemi Shehu me pushime …

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Grabitja e makinës dhe 110 mln lekëve, rrëfehet e zonja e shtëpisë: Autorët mund të blejnë lirinë

  “Drejtësia të detyrojë dy autorët që na grabitën 110 milionë lekë...
Read More