Xheni Brahaj, “Sophie” e Arian Çanit !

 

Sophie e ‘Zonë e Lirë’ ka ndezur rrjetin me fotot e saj mjaft provokuese.

Xheni Brahaj ka ndarë një foto super sensuale ku bie në sy gjoksi i saj bombastik por dhe disa kilogramë të tepër.

Ndërkohë ajo njihet për ekspozimet provokuese në rrjetet sociale.

Xheni është lakuar shpesh në media për këto pamje sensuale.

Ndërkohë, ishte ajo që ka lajmëruar se Arjan Çani është në rrjetet sociale me profil zyrtar, diçka që i
befasoi të gjithë.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Lista e njerëzve më të admiruar për 2018 –ën, Angelina Jolie kryeson….

  Bill Gates dhe Angelina Jolie janë njerëzit më të admiruar në...
Read More