Xheni Brahaj, “Sophie” e Arian Çanit ! 

Sophie e ‘Zonë e Lirë’ ka ndezur rrjetin me fotot e saj mjaft provokuese.

Xheni Brahaj ka ndarë një foto super sensuale ku bie në sy gjoksi i saj bombastik por dhe disa kilogramë të tepër.

Ndërkohë ajo njihet për ekspozimet provokuese në rrjetet sociale.

Xheni është lakuar shpesh në media për këto pamje sensuale.

Ndërkohë, ishte ajo që ka lajmëruar se Arjan Çani është në rrjetet sociale me profil zyrtar, diçka që i
befasoi të gjithë.

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Goditet mafia shqiptare në Spanjë, kapet 1 ton kokainë

  Autoritetet spanjolle i kanë dhënë një goditje të fortë mafias shqiptare...
Read More