Xhensila mbulohet nga puplat, palltoja më interesante që ka veshur

Xhensila Myrtezaj përveç bukurisë së saj ajo citohet edhe për stilin e saj të veshjes.

Xhensila 1

Picture 1 of 2

Këngëtarja nga Shiqpëria në çdo paraqitje publike bën bujë në media.

Veshjet unike dhe të shtrenjta të Xhensilës lakmohen nga shumë femra, po që jo të gjitha kanë luskin t’i kenë ato.

Xhensila së fundi është fotografuar me një pallto të mbuluar me pupla të kaltërta, e që asaj po i shkon shumë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e diel 9 prill 2017

Dashi Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur...
Read More