Xhensila mbulohet nga puplat, palltoja më interesante që ka veshurXhensila Myrtezaj përveç bukurisë së saj ajo citohet edhe për stilin e saj të veshjes.

Xhensila 1

Picture 1 of 2

Këngëtarja nga Shiqpëria në çdo paraqitje publike bën bujë në media.

Veshjet unike dhe të shtrenjta të Xhensilës lakmohen nga shumë femra, po që jo të gjitha kanë luskin t’i kenë ato.

Xhensila së fundi është fotografuar me një pallto të mbuluar me pupla të kaltërta, e që asaj po i shkon shumë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Tenisonet me K. Veriore i rrisin shqetësimet për Olimpiadë

Austria dhe Gjermania dje i janë bashkuar Francës duke thënë se po...
Read More