Xhensila na prezanton me kopshtin e saj përplot me lule

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

4-1

Picture 1 of 2

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve të reja nga përditshmëria e saj.

Meqë është në muajin e shtatë të shtatzënisë, lajm të cilin e kishte konfirmuar vetëm pak kohë më parë, Xhensila po kujdeset në maksimum për shëndetin e saj dhe të foshnjës që pret ta lind.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja gjatë ditës së sotme ka publikuar disa imazhe nga ambienti i kopshtit.

Në ato fotografi, këngëtarja dukej se vetëm është zbukuruar edhe më shumë nga shtatzënia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kush janë më të rrëzikshëm sipas horoskopit? Na e ka gjetur CIA

Kemi gjetur shenjat më të mira, shenjat që dashurojnë më shumë, partnerët...
Read More