Xhensila na prezanton me kopshtin e saj përplot me luleXhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

4-1

Picture 1 of 2

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve të reja nga përditshmëria e saj.

Meqë është në muajin e shtatë të shtatzënisë, lajm të cilin e kishte konfirmuar vetëm pak kohë më parë, Xhensila po kujdeset në maksimum për shëndetin e saj dhe të foshnjës që pret ta lind.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja gjatë ditës së sotme ka publikuar disa imazhe nga ambienti i kopshtit.

Në ato fotografi, këngëtarja dukej se vetëm është zbukuruar edhe më shumë nga shtatzënia.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bella Hadid mahnitëse në “Channel”

Është ndër modelet më të njohura në botë. [ngg_images source="galleries" container_ids="1381" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser"...
Read More