Xhensila realizon fotosesion në ditët e fundit të shtatzënisë: Mezi të pres e vogla imeGjatë ditës së djeshme, Rezarta shkurta kishte publikuar një imazh me të cilin njoftoi të gjithë se Xhensila do të sjell një befasi.

Të gjithë fansat e këngëtares aluduan në atë që Xhensila po sjell projekt të ri muzikor.

Por, këngëtarja kishte vendosur që të realizojë një fotosesion dhe video në muajt e fundit të shtatzënisë.

@rezartashkurta 🌷@sellmakasumoviq @kaci.lleshi @tier_by_tier 🌷

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

E veshur me një fustan pink, këngëtarja dukej më e bukur se asnjëherë më parë, teksa po mbante barkun e rrumbullakosur në ambientin përplot lule.

“Po i ndaj kto foto pak jave para se e vogla ime te vije ne jete. Mezi te pres e vogla ime”, ka shkruar ndër të tjera ajo në një prej këtyre imazheve.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gabimet që ju bëjnë të dukeni se jeni veshur pa shije

Në botën moderne, numri i stileve të rekomanduara nga dizajnerët dhe stilistët...
Read More