Xhesika Berberi ndryshon modelin e flokëve, por shprehet: “Ky është vendimi më idiot që kam marrë!” 

Modelja e famshme shqiptare Xhesika Berberi vazhdon ëndrrën e saj amerikane për të qenë një ndër modelet më të njohura në Industrinë e modës.

Shpeshherë ajo është krahasuar me Gigi Hadid për bukurinë e saj dhe ngjashmërinë fizike megjithëse një vendim që ka marrë së fundmi e largon atë nga kjo ngjashmëri.

Në një video të publikuar në historinë e Instagram-it ajo na ka shfaqur modelin e saj të ri të flokëve, ngjyrë më të errët dhe gërsheta të gjatë xhamajkan një stil disi më i egër që bie në kontrast me ëmbëlsinë e saj.

Gjatë videos Xhesika u shpreh se menjëherë është penduar për këtë ndryshim dhe se ky ishte vendimi më idiot që ajo ka marrë.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Katalonja, Puigdemont: Pavarësia nuk është e vetmja zgjidhje

  Ish-Presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, duket i dorëzuar në betejën për...
Read More