Xhirimi provokues i Emily Ratajkowskit për revistën Love

Emily Ratajkowski është e njohur për fizikun e saj mbresëlënës që e vë në pah sa herë që i jepet mundësia.

Emily Ratajkowski 1

Picture 1 of 3

Ndërsa këtë fundjavë, modelja e ka ngacmuar sërish imagjinatën e fansave të saj, duke u shfaqur në një video provokuese në kuadër të setit për edicionin e sivjetmë të revistës LOVE.

26-vjeçarja vë në pah anën e saj provokative përmes lëvizjeve që i bën në xhirimin që do të përfshihet në kalendarin e ri të kësaj reviste.

Ajo është e veshur me të brendshme, ndërsa pozicionohet mbi një tavolinë me ushqim.

Mënyra provokuese e ngrënies së shpagetive, padyshim se do të nxisë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Emily kujdeset që të luajë me kamerën teksa i vë në pah hiret e saja.

“Më pëlqejnë shumë pastat dhe lyerja me vaj ulliri, më shumë se vet jeta”, është mesazhi i saj.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni xhirimin provokues të bukuroshes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Femra më seksi në botë zhvishet sërish dhe thyen rrjetin

Ajo ia ka dalë të ngrejë një perandori vetëm falë pamjes. [ngg_images...
Read More