Yjet që shkëlqyen në BAFTA, nga Nichole Kidman tek Emma Stone3d2097fc00000578-4196328-image-a-65_1486918043555

Bafta Awards është një organizatë bamirëse e pavarur që mbështet, zhvillon dhe promovon format e artit si filmat, televizionet dhe lojërat në Mbretërinë e Bashkuar.
Sot është dita kur marrin pjesë emra të mëdhenj të ekranit duke kaluar në tapetin e kuq. Ata gjejnë rast për të promovuar stilin e ri të 2017 në këtë event duke u shfaqur me paraqitje ndryshe nga herët e tjera. Disa nga emrat që do të marrin pjesë në këtë event janë: Nicole Kidman, Julia Stiles, Jessica Brown Findlay dhe Daisy Ridlay.
Ceremonia e organizuar nga Stephen Dry do të transmetohet Live në BBC one. Ndër të tjera, janë të shumtë ata që shpresojnë që Emma Stone të marrë ndonjë çmim më filmin La La Land pasi kanë 11 nominime.

3d20ac3800000578-4196328-image-a-1_1486918925707

3d210ed100000578-4196328-image-a-85_1486922129796

3d211a8700000578-4196328-image-a-99_1486923120499

3d214da200000578-4196328-image-a-148_1486924261668

3d214e9100000578-4196328-image-a-151_1486924261671

3d215ad000000578-4196328-image-a-150_1486924261670

3d21460f00000578-4196328-image-m-137_1486923866173

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aktorja e njohur e Hollivudit ndërron jetë një ditë pas vdekjes së vajzës së saj

Aktorja amerikane, Debbie Reynolds, ndërroi jetë një ditë pas vdekjes së vajzës...
Read More