Yjet tanë të preferuar të Rockut nga vitet ’90 – Si dukeshin dikur dhe sa kanë ndryshuar tani

Vitet ‘90 nuk janë vetëm të paharrueshme për artistët pop, por edhe për shkak se ato vite na dhuruan shumë muzikantë të talentuar të zhanrit rock, të cilët fjalë për fjalë tronditën botën tonë.

Bright Side konfirmon se këngëtarët më të mirë të viteve ’90 janë ende këtu.

Disa prej tyre kanë qenë edhe më të freskët me moshën dhe vazhdojnë të jenë në top formë edhe pse kanë kaluar shumë vite.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lirohet nga qelia ish-drejtori i burgut të Durrësit Astrit Kotaj, akuzohet se liroi para kohe Lulzim Berishën

Ish-drejtori i Burgut të Durrësit, Astrit Kotaj ka lënë qelinë e burgut,...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.