Yll Limani, fiksimi i vajzave

Yll Limani, këngëtari që ka fituar famë pas pjesëmarrjes në “The Voice Albania”, është “single” edhe pse i kërkuar shumë nga vajzat.

Yll Limani 1

Picture 1 of 7

I ftuar në “Wake Up”, këngëtari tha se nuk është në një lidhje serioze, por nuk mungojnë aventurat.

“Ka njerëz që më shkruajnë vazhdimisht, madje ka dhe nga ato vajza që janë shumë të fiksuara”, u shpreh këngëtari.

Ai foli edhe për familjen e tij. “Gjyshja, sa herë që dal në ekran, vetëm qan nga emocionet. I duket çdo herë e imja në skenë, si e para. Babi është kritikuesi im më i madh, mamit i pëlqen çdo gjë, ndërsa motra ma bën “malore” kur dëgjon këngët për herë të parë”, tha Limani.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjobëvënësit, në gjykatë të rinjtë që u prezantuan si kushërinj të Shullazit

Dy persona që prezantoheshin si miq të Emiljano Shullazit, në mënyrë që...
Read More