Ylli i MTV-së topless në plazh

Ajo kurrë nuk është turpëruar për të provokuar me format e saj, dhe këtë sigurisht se nuk e ka bërë as në pushime.

Jemma Lucy ka treguar edhe një herë çmendurinë e saj, derisa doli topless në Republikën Domenikane, shkruan Daily Mail.

Jemma Lucy 1

Picture 1 of 10

“Vajza e keqe e MTV-së”, zgjodhi të tërhiqte vëmendjen e të gjithëve duke u rrezituar gati krejt e zhveshur, duke shfaqur gjoksin e saj të madh, të bërë me operacione plastike.

29-vjeçarja shfaqi edhe të pasmet e saj seksi, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 30 nëntor 2016

Dashi Është e vërtetë që familja duhet të ketë rol parësor sot,...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.