Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi është parë shumë në formë kohën e fundit.

8-6

Picture 1 of 3

Në disa imazhe të publikuara nga vet ajo, kemi parë se qe disa ditë ajo gjendet në qytetin e New Yorkut.

Nga atje në fotografinë e fundit të publikuar, e shohim Yllkën shumë të bukura dhe me stil por edhe të buzëqeshur.

Ndryshe, ajo ka kohë që po komentohet shumë për projektet e saj por edhe pamjen e jashtme shumë të hijshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dëshmitë rrëqethëse: “Në Shqipërinë burg” të Kurt Kolës

Një rrëfim për vuajtjen, për lirinë dhe forcën njerëzore. Libri “Në Shqipërinë...
Read More