Zaimina del në shëtitje me vajzën e saj Khloe, shikoni sa bukur duket ajo!

Ka afro dy muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Është kjo këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e cila për shumë kohë mbajti të fshehur lidhjen e saj nga mediat.

Më 29 janar ajo solli në jetë vajzën të quajtur Khloe, ndërsa ishte pikërisht data 8 mars kur ajo dhe i zbuloi fytyrën për herë të parë.

Së fundi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi teksa ka nxjerrë për shëtitje me vajzën e saj.

E veshur me bluzë të zezë, pantallona ngjyrë hiri të cilat i ka kombinuar më së miri me një palë sandale me takë, ku sipër krahëve ka hedhur një peliçe ngjyrë të verdhë, Zaimina po duket e mrekullueshme.

Ajo çfarë bie në sy është se Zaimina ka arritur ti rikthej format trupore vetëm pak kohë pas lindjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Merkel, Putin, Poroshenko dhe Hollande biseduan për Ukrainën

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka biseduar të martën me presidentin rus Vladimir...
Read More