Zaimina mban ‘baby shower’ pak para lindjes: Zbulohet emri i vajzës!

Zaimina Vasjari është në javët e fundit të shtatëzënisë, e siç e do zakoni viteve të fundit ka organizuar edhe ‘baby shower’ me shoqet e saj.

Zaimina 1

Picture 1 of 3

E gjitha është në rozë, ngjyra që simbolizon lindjen e një vajze.

Mirëpo, disa nga mysafiret kanë zbuluar edhe më shumë. Bëhet fjalë për emrin e vajzës që Zaimina pritet të lind.

Ajo dhe partneri i saj Klodi kanë zgjedhur një emër internacional, përkatësisht vajza do të quhet Khloe.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohen 4 persona në Elbasan për atentatin me tritol ndaj Lulzim Kullës në Shkodër

Lulzim Kulla, i sulmuari me tritol në Shkodër Katër persona janë arrestuar...
Read More