Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

8-1

Picture 1 of 2

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës. Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëna e 14-vjeçares tregon si e zbuloi skandalin: Çfarë i shkruante mësuesi vajzës sime

Nëna e 14­-vjeçares që dyshohet se është ngacmuar seksualisht nga mësuesi i...
Read More