Zajmina Vasjari merr kritika të ashpra për emrin e vajzës

Zaimina Vasjari po pret të bëhet nënë.

4-1

Picture 1 of 4

Ajo në jetë do ta sjellë një vajzë, për të cilën ka vendosur edhe emrin si do ta ketë.

Zaimina ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregoi se vajza e saj do quhet Khloe.

E duke qenë se është emër anglez e që lezohet “Klloi”, këngëtarja mori kritika për faktin se si do lexohet ky emër dhe se nuk gjet emër shqiptar për t’i vënë foshnjës.

Madje, disa e ironizuan se përse nuk po e quan Kim (pasi motra e Kim quhet Khloe).

Shkruar Nga
More from Revista User

Aq VIP sa është, më në fund Rihanna do të ketë rrugën me emrin e saj

Këngëtare, aktore, influencuese mode, sipërmarrëse… vëri emrin një profesioni dhe Rihanna e...
Read More