Zayn Malik: Kisha nevojë për largim nga One Directionzayn-malik-photo-credit-miller-mobley

Ish këngëtari i grupit britanik One Direction, Zayn Malik tha dje se kishte nevojë të distancohej nga grupi dhe se është shumë më i lumtur me karrierën muzikore solo.

Kantautori 23-vjeçar u largua nga grupi në 2015 dhe thotë se prej atëhere është rritur shumë.

”Po e shijoj shumë punën që po bëj tani. Kur isha pjesë e grupit kishte raste që kisha nevojë të largohesha për të takuar familjen dhe të mblidhja mendimet. Ndërsa tani e ndjej se po i bëj gjërat në hapësirën time. Ndjehem se po rritem çdo ditë si person”, tha Malik, teksa më tej foli për ankthin dhe pasiguritë dhe shtoi se puna me librin e tij të ri ‘Zayn’ e qetësonte.

Duke folur në programin ‘The Elvis Duran Show’, ai tha: “Ndjej se të shkruash për gjithçka të ka ndodhur është një terapi e mirë shërimi. Sikur lehtëson mendjen duke e nxjerrë jashtë. Më pëlqen shumë”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pranverë në kopshtin tuaj

Kopshti është hapësira që e rrethon shtëpinë dhe i kontribuon përshtypjeve që...
Read More