“Zbulohen” 6 plazhet nudiste në EuropëEdhe pse jemi në stinën e pranverës dhe pushimet verore duan edhe pak muaj të vijnë, jeni në kohë që të planifikoni pushimet ndryshe, e këtë herë në plazhet nudo.

 

1-Linguizzetta Beach, Corsica, Francë

Picture 1 of 6

 

Edhe pse për një shumicë plazhe të tilla mund të jenë të papërshtatshme por që në fakt për miliona turist të tilla plazhe mbeten të preferuara.

Po ku gjenden këto plazhe? Janë në Francë, Spanjë, Greqi, Angli, Kroaci dhe Itali. Për të mësuar më shumë për këto plazhe, ju paraqesim listën me destinacionet e plazheve nudo.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zbulohet ‘shtëpia e prostitucionit’, arrestohen biznesmenët

Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm finalizojnë me sukses operacionin e...
Read More